sobota, 4 stycznia 2014

O blogu

Witam serdecznie wszystkich, którzy tak jak ja kochają dekorować, zmieniać i upiekszać swoj dom. Żyjąc w bardzo zabieganym i stresujacym  świecie, nasz dom, mieszkanie nie ważne czy własne czy wynajęte mogą stać się prawdziwą oazą spokoju, odpoczynku a często także najlepszą dla nas terapiąPiękny dom pomoże nam dobrze odpocząc, nabrać optymizmu, uspokoić skołatane myśli a w rezultacie życ i czuć się lepiej.
Ten blog ma na celu grupować moje osobiste inspiracje i projekty zwiazane z dekoracją wnętrz a także fascynacją, ktorą jest design pochodzący z rożnych krajów Azji. Mieszkam od wielu lat w Tajlandii i kocham swój dom po częsci inspirowany architektura europejską i azjatycką. Bardzo podoba mi się to połączenie i pragnę nadal rozwijać swoją pasję.

Jestem zapalonym odkrywcą kreatywnych projektów, butików, książek, wystaw,  dzięki którym moge podziwiac pracę osób, które specjalizuja się w dziedzinie architektury i wystroju wnętrz. Wiele z tych prac znajdzie się również na tym blogu.

Piękny dom, piękny świat ... jest miejscem spotkań kreacji i wyobraźni. Przeczytacie tu o kolorach i ich wpływie na nasze samopoczucie, o filozofii zen, o sztuce Feng Shui  a także dowiecie się o różnych innowacjach, które mogą ułatwić i uprzyjemnić nam życie. 

Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz